Zajęcia grupowe

Plan zajęć

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

9:00 - 9:55

KRZESŁO
(P/Ś)

ALLEGRO (ANG) (Ś)

13:00 - 13:55

KRZESŁO (ANG) (P)

17:30 - 18:25

Lekcja dla instruktorów

18:30 - 19:25

ALLEGRO (Ś)

MATA (P/Ś)(PL/ANG)

20:00 - 20:55

ENG - zajęcia prowadzone po angielsku

P- poziom początkujący

Ś- poziom średniozaawansowany

Z-poziom zaawansowany

Opis zajęć:

Klasyczna mata – ćwiczenia wykonywane wg oryginalnego repertuaru Pilatesa, wykorzystujące ciężar ciała jako opór. Prowadzone są bardzo płynnie, każde kolejne ćwiczenie wypływa z poprzedniego.

Klasyczna mata z kołem – ćwiczenia wykonywane wg oryginalnego repertuaru Pilatesa dodatkowo wykorzystujące opór koła. Pozwala to na większe zaangażowanie poszczególnych  grup mięśni zwłaszcza brzucha, obręczy barkowej oraz wewnętrznych i zewnętrznych mięśni ud. Zajęcia z kołem budują siłę całego ciała i są wymagające.

Mata z drobnymi przyrządami: rolki, taśmy, piłki wzmacniające – bardzo inspirujące zajęcia z ciekawymi modyfikacjami klasycznych ćwiczeń poprzez zastosowanie drobnego sprzętu. Skoncentrowane są na pracy całego ciała z naciskiem na poprawę balansu, koordynacji oraz wzmacnianiu obręczy barkowej.

Łuki - Ćwiczenia wykonywane na tych zajęciach koncentrują się wokół łuku. Są one podobne do ćwiczeń wykonywanych na piłce, ale tutaj osiąga się właściwą stabilność bez obawy ześliźnięcia się z piłki. Łuki oferują kilka unikalnych ćwiczeń, które pozwalają rozciągnąć plecy, ramiona, klatę piersiową i biodra. Są to dobre zajęcia dla tych osób, które miewają bóle pleców i szyi. Ćwiczący otrzymuje wsparcie z łuku i bez zbędnego napinania szyi i pleców, jednocześnie wzmacnia mięśnie posturalne oraz mięśnie potrzebne do utrzymania równowagi ciała. Wszystkie poziomy są mile widziane, choć wcześniejsze doświadczenia z podstawowych ćwiczeń na macie jest zalecane.

Korektor kręgosłupa - otwórz klatkę piersiową i wzmocnij plecy za pomocą tego wspaniałego sprzętu. Na zajęciach wykorzystuję się "korektor kręgosłupa", zakrzywiony kawałek urządzenia przeznaczony do otwarcia klatki piersiowej oraz wyginania kręgosłupa w każdym kierunku, a także do rozluźniania ramion i bioder. Kto tego nie potrzebuje tego?  Zajęcia prowadzone są tylko w mini grupach. Aby wziąć udział, wszyscy klienci muszą posiadać doświadczenie w ćwiczeniach na macie.

Allegro – Reformer – klasyczne ćwiczenia Pilatesa wykonywane wg sekwencji, płynnie, w tym samym tempie z niewielką ilością powtórzeń, tak aby utrzymać koncentrację ćwiczącego na własnym ciele i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, bez odpoczynku pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami. Rezultaty: smuklejsza i bardziej wyrzeźbione sylwetka, płaskie mięśnie brzucha oraz wzmocnienie kluczowych mięśni posturalnych, które są niezbędne, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Wymagane jest doświadczenia z ćwiczeń na macie.

Reformer na macie - reformer na macie oferuje wiele wyzwań, także dla osób bardzo już zaawansowanych w metodzie. Tutaj zamiast sprężyn ćwiczący wykorzystuje ciężar ciała jako opór oraz używa podkładek poślizgowych, które sprawiają, że ćwiczenia są płynne i dynamiczne. Trzeba zawsze pamiętać, że jest to reformer na macie, a więc nie ma sprężyn, które pomagają i wspierają ćwiczącego. Dlatego też wiele ćwiczeń z reformera wykonywanych na macie jest znacznie trudniejsza. Zajęcia prowadzone są tylko w mini grupach. Aby wziąć udział, wszyscy klienci muszą mieć minimum roczne doświadczenie w ćwiczeniach na reformerze.

Krzesła – ćwiczenia klasyczne prowadzone wg systemu Diamond Pilates w jednakowym tempie z płynnymi przejściami pomiędzy ćwiczeniami, skoncentrowane na pracy całego ciała.  To jest niesamowite, jak wiele odmian podstawowych ćwiczeń Pilatesa jest możliwych przy użyciu tego bardzo wszechstronnego, niewielkiego urządzenia. Zajęcia prowadzone są tylko w mini grupach. Aby wziąć udział, wszyscy klienci muszą mieć minimum roczne doświadczenie w ćwiczeniach na macie bądź reformerze.

Cennik

Regularny / Srebrny / Złoty

Zajęcia grupowe

(50 minut)

95 zł / - / -

Sesja indywidualna przygotowująca do zajęć grupowych na macie

95 zł / - / -

Sesja indywidualna przygotowująca do zajęć grupowych na allegro/krzesłach

65 zł / - / -

1 zajęcia

310 zł / 295 zł / 265 zł

5 zajęć

560 zł / 530 zł / 480 zł

10 zajęć

Regularny / Srebrny / Złoty

Mini grupy 3 - 4 osobowe

360 zł / 330 zł / 300 zł

5 zajęć

(ważne przez 5 tygodni)/osobę 1 wejście w tygodniu

660 zł / 600 zł / 540 zł

10 zajęć

(ważne przez 5 tygodni)/osobę 2 wejścia w tygodniu

Klient Regularny

Treningi dla dzieci (do 16 lat)

(30/45 min)

60 zł / 90 zł

Sesja indywidualna dla jednego dziecka

40 zł / 60 zł

Trening grupowy dla 2 dzieci

(osobę)

30 zł / 40 zł

Trening grupowy dla dzieci grupa 3-6 os.

(osobę)

Zapisz się na nasz trening!

(krok 1 z 2)

Dane kontaktowe
Jestem zainteresowana
Chcę zapisać się na jednorazową lekcję indywidualną przygotowującą do zajęć grupowych
Oświadczam, iż powyższe informacje są zgodne z prawdą i wyrażam zagodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie firmy DIAMOND S.C
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem studia Diamond Pilates
Zgoda
(krok 1 z 2)

Pamiętaj!

Zajęcia można odwołać do godziny 19.00 dzień wcześniej, w przeciwnym razie zostanie za nie pobrana opłata, a kolejne zajęcia zostaną automatycznie odwołane.

Zajęcia odwołujemy:
telefonicznie lub sms: 519 052 355
e-mail: studio@diamondpilates.pl

Studio i Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
ING Bank Śląski: 11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
ING SWIFT CODE: BPLPW

Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 15:00